Dafina pranon: Bra operim n Maqedoni

Shko posht

Super Dafina pranon: Bra operim n Maqedoni

Mesazh nga Rreze prej Tue Apr 05, 2011 9:48 am

Dafina Zeqiri ka konfirmuar se ajo ka br ndrhyrje kirurgjike pr t zmadhuar gjoksin e saj.
Thashethemet se kngtarja kishte operuar gjinjt u prhapn javn e kaluar, por shumkush dyshoi nse ato jan t vrteta. Megjithat kto dyshime i ka hequr vet kngtarja, e cila ka konfirmuar gjithka.

Dafina ka folur pr operimin si e ftuar n emisionin Prive t Klan Kosova ku ka thn se ndrhyrja kirurgjike ishte br n Maqedoni. Por, ajo ka mohuar t ket br operacione t tjera n buz e fytyr si ishte raportua m hert npr disa media.

Kngtarja ka treguar se m hert kishte br ndrhyrje vetm n hund, ndrsa sht zotuar se gjithka do t prfundoj me kt ndrhyrje n gjoks dhe se nuk do t bj m t tjera operacione.

Ajo gjithashtu ka mohuar se ka anuluar koncerte pr shkak t smundjes s nns s saj, dhe gjithashtu ka treguar se faqet e saj n Facebook vazhdimisht po thyhen nga hakert./Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi