Spears: Fėmijėt para gjithēkaje tjetėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Spears: Fėmijėt para gjithēkaje tjetėr

Mesazh nga Rreze prej Tue Apr 05, 2011 9:49 am

Britney Spears thotė se ajo si prioritet i ka dy fėmijėt, ndėrsa vetėm nė rend tė dytė vijnė angazhimet dhe dėshirat e saj personale.
Kėngėtarja, e cila sapo ka lansuar albumin e ri dhe ėshtė para fillimit tė turneut, ėshtė kthyer nė qendėr tė vėmendjes pas dy vitesh pushimi dhe thotė se pėrpiqet tė pėrshtatė punėn dhe angazhimet rreth dy djemve, Sean Preston, pesėvjeēar, dhe katėrvjeēarit Jayden James.

“Zakonisht jam shumė e zėnė kur nuk punoj. Kam dy fėmijė, andaj zakonisht i zgjoj ata nė mėngjes dhe zakonisht bėj gjimnastikė dhe ndihmoj nė gatim ndonjėherė... shumė gjėra qė i bėj i bėj herėt nė mėngjes kur djemtė e mi janė nė shkollė”, ka thėnė kėngėtarja. /

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi