Afėrdita Dreshaj me detyrė tė re

Shko poshtė

Super Afėrdita Dreshaj me detyrė tė re

Mesazh nga Rreze prej Tue Apr 05, 2011 9:50 am

Fituesja e kurorės “Miss Universe Kosova”, Afėrdita Dreshaj, ishte e ftuar speciale nė diskotekėn “Rinora 4” pėr tė pėrzgjedhur femrat qė vishen mė mirė.
Afėrdita, e cila pėrveē si modele ka sprovuar veten edhe si kėngėtare, ishte nė cilėsinė e agjentes sė modės, duke pėrzgjedhur femrat tė cilat ishin veshur mė mirė e duke i shpėrblyer ato.

Pėr Afėrditėn ėshtė hera e parė njė detyrė e tillė, e vlerėsueses, pasi deri mė tani ajo vetėm ka sfiluar dhe kėnduar, kurse tė tjerėt e kanė vlerėsuar. /Zhurnal/Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi