Facebook freskon aplikacionin e saj pr iPhone

Shko posht

Super Facebook freskon aplikacionin e saj pr iPhone

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 05, 2011 6:46 pm


Facebook e ka freskuar aplikacionin e saj zyrtar pr pajisjet e Apple si iPhone dhe iPod Touch, ndrsa versioni i azhurnuar i ktij aplikacioni gjithsesi sjell funksione dhe mundsi t reja pr prdoruesit.
Versioni i fundit i Facebook pr iPhone prmban edhe shikimin e harts pr Facebook Places, ndrsa rrjeti social ka mundsuar edhe mundsin pr t rezervuar vendin pr nj ngjarje apo manifestim n t cilin ju jeni pjesmarrs.

N ann tjetr, n aplikacionin e ri ju gjithashtu mund ta hiqni nj person t caktuar nga lista e miqve, ndrsa Facebook ka prmirsuar edhe funksionin e News Feed, si dhe ka freskuar mnyrn e marrjes s njoftimeve n aplikacion.

T gjith ata q dshirojn t msojn m shum rreth detajeve t cilat jan n aplikacionin e ri t Facebook pr iPhone, ato mund ti gjejn n iTunes.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi