Ergysi: Big Brother prvoj e paharrueshme

Shko posht

Super Ergysi: Big Brother prvoj e paharrueshme

Mesazh nga Rreze prej Wed Apr 06, 2011 8:08 am

Finalisti i Big Brother Albania, Ergysi, i cili nuk arriti t kurorzohej me mimin final, gjat nj interviste pr mediat shqiptare, ka thn se ai ka kaluar nj prvoj t paharrueshme n reality-shoun.
Kam nj mal me gjra, por po them se e kam dashuruar Big Brother dhe e konsideroj eksperiencn si ajo fabrika e dashuris q kam ndrtuar aty brenda. sht nj kng e Xhovanotit q thot: duke konsideruar q dashuria nuk ka mim, do jepja gjith dashurin q kam pr t provuar edhe pak, ka thn Ergysi.

Ndrsa i pyetur se a do t ndryshonte ndonj gj brenda ksaj eksperience, ai sht shprehur: Un nuk jam njeri q jetoj me pishmane. Gjithka kisha pr t br n Big Brother i bra dhe nuk m ka ngelur gj./Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi