Ia harruan grshrt n bark gjat operacionit

Shko posht

Super Ia harruan grshrt n bark gjat operacionit

Mesazh nga Rreze prej Wed Apr 06, 2011 8:11 am

Nj operacion i zakonshm do t ishte harruar me koh por Vernoika Cruz, 35 vjeare, mbeti n agoni pr tre vjet pasi q kirurgt kishin harruar nj pal grshr n trupin e saj.
Mjekt kishin harruar grshrt e gjata mbi dhjet centimetra gjat nj operacioni pr tia hequr vezoren n Sao Paolo, Brazil.

Por mjekt nuk merrnin seriozisht ankesat e Veronikas se dika nuk ishte n rregull derisa ajo mbeti pa ndjenja vite m von ku rntgeni zbuloi t vrtetn.

Zdhnsi i kshillit mjeksor n Sao Paulo tha: Grshrt kan shkaktuar dme n trupin dhe vezoren tjetr t saj, e cila duhet t hiqet. Ne jemi duke hetuar rastin. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi