I jep makines dhe flet me dy celularė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super I jep makines dhe flet me dy celularė

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 06, 2011 8:54 amPolicėt e Australisė kanė mbetur tė shokuar, kur kanė parė njė person i cili pėrpiqej tė ngiste me kėmbė makinėn e tij nė komunikacion – derisa fliste me dy telefona celularė.
Vozitėsi me vonė i kishte thėnė policisė, se kishte marrė dy telefonata shumė tė rėndėsishme, dhe patjetėr ėshtė dashur tė pėrgjigjej.
Nė raportin e policisė thuhet se, bėhet fjalė pėr njė person tė moshės 30-vjeēare nga Fitzroy i Australisė – i cili pos dėnimit prej 500 dollarėve, do tė dalė edhe para gjyqit, pėr shkak tė rrezikut qė ka shkaktuar nė komunikacion.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi