Bhen prindr pr t 19-tn her

Shko posht

Super Bhen prindr pr t 19-tn her

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 06, 2011 9:04 amN shoun e drejtprdrejt televiziv, 18 fmij dhe numrimi vazhdon, nj ift nga SHBA-t jan br prindr pr t 19 her.
Televizioni TLC, ka raportuar se 43-vjearja Michelle Duggar t premten ka lindur nj vajz me an t operacionit cezarian, bn t ditur AP.
Fmija sht n gjendje t mir shndetsore, ndrsa sht pagzuar me emrin Josie Brooklyn.
Familja Duggar ka br t ditur se do t vazhdoj t shtohet, derisa Michelle t jet n gjendje t lind fmij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi