S’i blejnė kalė, pėrdor lopė!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super S’i blejnė kalė, pėrdor lopė!

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 07, 2011 6:17 amE vendosur qė tė realizonte ėndrrėn e saj tė hipizmit, Regina Meyer nisi tė stėrviste njė lopė te quajtur Luna.
Pas shumė orėsh stėrvitje dhe trajtimi tė veēantė, pas shumė pune me durim nga vajza, rezultatet e arritura janė mbresėlėnėse.
Lopa ėshtė nė gjendje tė kapėrcejė me lehtėsi pengesat, ashtu siē bėjnė kuajt e vėrtetė, ndėrsa vajza i qėndron nė shpinė e veshur si njė hipiste e vėrtetė.
”Ajo mendoj se ėshtė njė kalė”, deklaroi Meyer, e cila kur nisi tė stėrviste lopėn e fermės sė saj nuk e kishte menduar qė do tė fitonte njė ditė faqet e para tė gazetave.
”Nė fillim nuk e duronte dot prezencėn time nė shpinėn e saj, por tani pėr Lunėn diēka e tillė ėshtė bėrė normale. Argėtohem shumė me kalin tim”,.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi