Selena Gomez duet me Justin Bieber?

Shko posht

Super Selena Gomez duet me Justin Bieber?

Mesazh nga Rreze prej Thu Apr 07, 2011 7:35 am

Selena Gomez ka zbuluar se ajo mund t bj kng me t dashurin e saj Justin Bieber. Gomez aludoi se nj bashkpunim sht n letra, prderisa pranoi se ajo sht e hapur pr nj duet me t dashurin e saj n do moment.
Nuk e di. E dini si, me miqt e mi, un gjithnj sigurohem q t mbaj larg ata dhe familjen prej biznesit, sepse ndonjher nuk shkon si duhet. Nuk e di pr at. T shohim, theksoi Selena Gomez.

Selena Gomez aktualisht sht duke e promovuar filmin e saj m t ri Monte Carlo, nj film i zhanrit komedi-aventur i cili flet pr tri vajza t cilat kalojn pushimet n Paris. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi