A sht ky njeriu m trim n bot?(Video)

Shko posht

Super A sht ky njeriu m trim n bot?(Video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 6:47 pm


A e keni pyetur ndonjher veten se si i pastrojn vendet e kafshve t rrezikshme npr kopshtet zoologjike dhe vende t ngjashme? Pr shembull, si ushqehen luant ose si pastrohet vendi n t cilin jetojn dhjetra kobra vdekjeprurse?
ǒsht e vrteta kjo bhet shum thjesht. T paktn nse ia vlen ti besojm njeriut n kt video t ciln ua transmetojm.

Ai e bn kt pun aq thjesht sa q edhe Chuck Norrisi do t pyeste pr ekzistencn e vet, kuptimin e jets dhe lashtsin e ksaj bote. Pa marr parasysh se a jeni trim ose qyqar, gjithsesi ua rekomandojm ta shikoni videon e njeriut m trim n bot:

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi