Robot apo njerz? (video)

Shko posht

Super Robot apo njerz? (video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 7:17 pm


Los Angeles, 6 prill N samitin Geminoid t mbajtur muajin e kaluar mund t shiheshin njerz q po flisnin me kopjet e tyre robotike.
Edhe pse nuk kishin shum pr t thn, fakti se njerzit ishin ulur me robott gati identik sht t paktn intrigante, transmetojn agjencit.
Gjat ktij samiti sht prfunduar se n t ardhmen e afrt do t jet shum e vshtir t bhet dallimi midis robotit dhe njeriut, pasi shkenca po prparon shum n kt segment.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi