Shet Ferrarin pėr njė euro

Shko poshtė

Super Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 7:22 pm


Paris, 6 prill - Njė person nė Francė ka shitur Ferrarin e tij model 599 GTO pėr vetėm 1 euro.
Domenique D. ka shitur makinėn e fabrikės sė famshme italiane Maranello me kėtė ēmim qesharak pas vetėm njė vit pėrdorimi ngase nuk ishte dhe aq i kėnaqur prej saj.

Ferrari 599 GTO arrin shpejtėsinė 100 km/h pėr vetėm 3.3 sekonda dhe nė pistė arrin njė shpejtėsi maksimale prej 335 km/h. Domethėnė njė veturė, e cila nuk mund tė blihej nga tė gjithė pėr faktin se nė Francė vlerėsohej me 400 mijė euro, transmeton TCH.

Por, francezi i pasur ka deklaruar pėr mediat se “makina ėshtė shumė e bukur dhe argėtuese nė drejtim, por jo shumė precize nė rrugė”.

Duke u nisur nga ky fakt, ideja “gjeniale” pėr ta shitur, ose mė mirė falur atė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 7:25 pm

Titulli Barcoleta e vitit.
Hahahahahahahahahahaha

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Apr 07, 2011 7:28 pm

Tishkon naj SHQIPTAR ish shty n'pazar jakish marr me 0.50 cent.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 7:35 pm

Ahhahahahahaha Gat ki me jutu ti more Tosii

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Apr 07, 2011 7:35 pm

T-o-S-i shkruajti:Tishkon naj SHQIPTAR ish shty n'pazar jakish marr me 0.50 cent.

hahahah qetu LIKE e ke :P :P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shet Ferrarin pėr njė euro

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi