Rrezikon burgun pr shkak t torts naziste

Shko posht

Super Rrezikon burgun pr shkak t torts naziste

Mesazh nga D3M1 prej Thu Apr 07, 2011 7:23 pm


Vjen, 7 prill - Nj pastiier n Austri rrezikon burgun pr shkak se ka br torta t zbukuruara nga simbole naziste.
Sipas ligjeve austriake, sht i paligjshm riprodhimi i imazheve propagandistike t nazizmit, por Manfred Klaschka pretendon se nuk sht ai q ka krijuar kto dizenjime t mblsirave, por vetm sa ka prmbushur porosin e nj klienti.
Nse nj klient bn krkesn, un e plotsoj. Un dua q klientt t mbeten t knaqur dhe bj punn time. Nse m krkohet, bj edhe tort me portretin e Gedafit, sht shprehur Klaschka.
Klaschka sht denoncuar nga presidenti i nj grupi austriak q i ka mbijetuar kampeve t prqendrimit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi