Shpenzon 25 mijė euro pėr… dasmėn e qenit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Shpenzon 25 mijė euro pėr… dasmėn e qenit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Apr 07, 2011 11:51 pmLouise Harris, njė 32-vjeēare nga Essex (Angli), ka shpenzuar rreth 25 mijė euro pėr dasmėn e qenushes sė saj Lola.

“Nusja” kishte veshur njė fustan tė bardhė tė zbukuruar me gurė Swarovski me vlerė 2000 euro.

Nė dasmė morėn pjesė 80 tė ftuar.

“Doja qė pėr Lolėn kjo tė ishte dita perfekte. Nė fillim kisha menduar pėr 30 tė ftuar, por lista sa vinte e zgjatej. Nuk doja tė lija askėnd jashtė. Dasma ishte e pėrkryer dhe Lolės i pėlqeu shumė fakti qė ishte gjatė gjithė kohės nė qendėr tė vėmendjes”, u shpreh pronarja e qenushes.

Louise Harris zhvilloi njė konkurs online pėr tė gjetur “dhėndrrin” e duhur pėr Lolėn dhe pas shumė selektimesh zgjodhi njė qen qė nė vitin 2005 ėshtė zgjedhur si mė i shėmtuari i Britanisė.

Louise, e cila ėshtė beqare, pėrfundoi: “Shumė njerėz mendojnė se unė jam e ēmendur sepse kam organizuar kėtė dasmė dhe unė e kuptoj qė e kam kaluar kufirin, por dua gjithmonė mė tė mirėn pėr Lolėn.”_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shpenzon 25 mijė euro pėr… dasmėn e qenit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Apr 07, 2011 11:53 pm

Veq Meda paska mungu Laughing

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shpenzon 25 mijė euro pėr… dasmėn e qenit

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 08, 2011 6:01 am

kta te hujt ma shum i dojn kafshet se sa njerzit qfar budall ncnc

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Shpenzon 25 mijė euro pėr… dasmėn e qenit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi