Hajni ia dėrgoi viktimės njė buqetė lulesh dhe e falėnderoi pėr paratė

Shko poshtė

Super Hajni ia dėrgoi viktimės njė buqetė lulesh dhe e falėnderoi pėr paratė

Mesazh nga D3M1 prej Fri Apr 08, 2011 7:23 am


Njė grua nga Rhode Island e New Yorkut u mėrzit shumė kur kuptoi se dikush pa dijeninė e saj kishte shpenzuar 2400 dollarė nga karta e saj e kreditit, por edhe pėrkundėr kėsaj hajni dėshiroi ta fyej edhe mė shumė, duke ia dėrguar edhe njė buqetė me lule me mbishkrimin: “Faleminderit pėr paratė tuaja”. Buqetėn e luleve me vlerė 65 dollarė ia la dikush para derės.
Bank of America kontaktoi gruan nė mars dhe i tregoi se dikush kishte tėrhequr qindra dollarė nga karta e saj e bankės. Ata ia mbyllėn xhirollogarinė dhe thanė se gruaja ėshtė pėrgjegjėse pėr dėmin e shkaktuar.

Por shpejtė ajo pranoi njė buqetė lulesh dhe thirri policinė. Gruaja, emrin e sė cilės policia nuk e bėri publik, u shqetėsua pa masė pasi hajni dinte edhe adresėn e saj. Ajo shpreson se hajni “falėnderues” i cili i shpenzoi paratė nėpėrmjet internetit, do tė zbulohet, shkruan Daily Mail.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi