Video: Longoria nuk kishte veshur gjoksore gjat shout Late Show

Shko posht

Super Video: Longoria nuk kishte veshur gjoksore gjat shout Late Show

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 9:43 am

Aktorja Eva
Longoria ishte e ftuar n shou programin televiziv n Late Show tek
David Letterman, pr t promovuar librin e saj t kuzhins.

Eva u paraqit shum seksi e veshur n kostume dhe nn xhakets s saj ajo nuk kishte veshur asgj (gjoksoret).

Gjat biseds pulla e saj e par u zbrthye dhe gjoksin e saj t mrekullueshm e pa prezantuesi David Latterman.
Edhe pse
kamerat ishin t fokusuara tek Eva, ajo arriti shum shpejt q ta
rregulloj pulln. Prezantuesi nuk ishte i shqetsuar pr kvt situat t
paparashikuar dhe me humorin e tij u nxjerr nga situata.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi