Mancini ka dshir t luaj rolin e James Bond

Shko posht

Super Mancini ka dshir t luaj rolin e James Bond

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 9:46 amTrajneri i skuadrs s Manchester City, Roberto Mancini, tha se ai ka dshir t madhe t luaj rolin e James Bond.
Italiani
tha se ai sht nj tifoz i madh i filmave me spiun, dhe do t
dshironte ti ndiqte hapat e Roger Moore dhe Sean Connery, raportojn
agjencit e lajmeve.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi