Ahhh braziliant...

Shko posht

Super Ahhh braziliant...

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 10:03 amKonsiderohen si nj nga njerzit m t mir n bot.

Produkti i
tyre m i rndsishm n bot sht eksporti i kafes, por sigurisht q
duhet shtuar ktu edhe njerzit e tyre t kndshm (edhe gjinia
femrore).

far sht
ajo q i bn ata t paprmbajtshm? Prve t qenit tepr miqsor,
simpatik dhe t dobishm sht nj gj e keqe sikur t jetoni n Brazil e
t mos jesh i prshtatshm.

A thua a mund t jet kjo sepse ata e kan dielli ose detin m t mir?

Ata m t vrtet jan shum seksi, sepse ata jan ekzotik, ose thjesht jan lodhur nga bukuroshat e Ballkanit?!

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi