Gjrat e pamundshme megjithat jan t mundshme!(Video)

Shko posht

Super Gjrat e pamundshme megjithat jan t mundshme!(Video)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 08, 2011 11:23 amMos hiqni dor pas sekondave t par t ksaj videoje. Edhe pse ajo q do t shihni ju duket e pamundur, ato jan numra t vrtet t dy zhonglerve t shkatht.

Patience Production prbhet nga Thomas Becker dhe Sebastian Stahlhofen. Kta dy student gjerman jan meritor pr t gjitha ato q shihni n video, prej numrave, deri tek montazhi dhe produksioni i ksaj videoje t pazakont.

Prej vitit 2006 kta djemt kan xhiruar tri video me titull A Normal Day (Nj dit normale), ndrsa ne ua sjellim kompilimin e numrave t tyre m t mir.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi