Fotot m joshse t Kim Kardashian

Shko posht

Super Fotot m joshse t Kim Kardashian

Mesazh nga Lim-On prej Fri Apr 08, 2011 1:38 pm

Sigurisht se pamjet t cilat do ti shihni m posht nuk jan
prej m joshset t Kim Kardashian, por pozicionimi t cilin e prdor
nj prej femrave m atraktive n bot gjat fotografimit vrtet na bn
t mahnitemi...
....i bn t mahniten meshkujt. Kim
Kardashian rall her gjat fotografimit preferon t shfaq ann e
but t saj, pasi gjithmon tenton t v n pah vithet e saj atraktive
dhe linjat e saja trupore prej m atraktivet n rruzull.
Telegrafi ka zgjedhur rreth 20 foto t superyllit amerikan me
perjardhje nga Armenia, ku si karakteristik kryesore vrehen
fotografit me nj stil me shpin t kthyer para.


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi