Sinan Hoxha n prokurori

Shko posht

Super Sinan Hoxha n prokurori

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 08, 2011 3:02 pmsht zgjeruar harta e dshmitarve t sherrit mes Rozana Radit dhe Rezarta Shkurts. Pjesa m e madhe e atyre q jan thirrur nga organi hetues i Tirans jan pjes e tregut muzikor shqiptar.

Pas drgess s flet thirrjes pr Ardit Gjebrean dhe iljeta Xhilagn, kt her, prokuroria e kryeqyteti ka br krkesn pr nj tjetr kngtare t njohur, q sht Sinan Hoxha.

Sinani sht paraqitur dje n prokurori, ku ka dhn versionin e tij mbi ngjarjen. Telenovela Rezi-Rozi nuk po l rehat as kolegt e tyre. N kt mes dihet q Sinani sht mik me Rozann, por ne ende nuk e dim far ka thn prpara oficerve t policis gjyqsore.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi