Voglushja imiton Dafina Zeqirin (Video)

Shko posht

Super Voglushja imiton Dafina Zeqirin (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 08, 2011 3:09 pmAjo, q nuk mund t ket m shum se tre vjet, sht vn para TV-s duke e par dhe dgjuar kngn Pom plqen t Dafina Zeqirit dhe Ledri Vuls dhe ka imituar me saktsi lvizjet e Dafina Zeqirit t bra n kt video-spot. Vajza e vogl nuk sht knaqur vetm duke e imituar Dafinn, ajo, si shihet n nj video-incizim t postuar n Youtube, edhe ka knduar bashk me t. Por, videot imituese t vashzs s talentuar, nuk mbarojn me kaq. Kngn tjetr t Dafina Zeqirit Kur shkove n gurbet, vocrrakja e prcjell me nj ndjenj t veant. T dy kto imitime t shkarkuara nga Youtube, mund ti shihni duke klikuar m posht n video.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi