Krismat e kallashnikovit vun nn pranga katr persona

Shko posht

Super Krismat e kallashnikovit vun nn pranga katr persona

Mesazh nga Gonna prej Fri Apr 08, 2011 4:18 pm

Njoftimi i policis bn t ditur se dje rreth ors 17:30, n fshatin Caparc,t Prizrenit tre t dyshuar me inicialet R.S. (1988)D.S. (1992) dhe B.S. (1993),para shitores s fshatit kan shtn me arm t zjarrit dhe m pas i kan krcnuar viktimat F .O. (1966) dhe I .O. (1989) nga po i njjti fshat pr arsye ende t panjohura pr policin q pr fat t mir nuk ka pasur persona t lnduar, edhe pse ka pasur shkrehje t arms AK-47, njofton zdhnsi i policis n Prizren Vesel Gashi. Policia n Prizren ka bastisur tri shtpi t dyshuarve dhe ka sekuestruar nj pushk AK-47 me 25 fishek t kalibrit 7.62. N konsultim me prokurorin i dyshuari D.S. sht ndalur n mbajtje t paraburgimit, njofton zdhnsi Gashi.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi