Goditet pėr vdekje ēiklisti

Shko poshtė

Super Goditet pėr vdekje ēiklisti

Mesazh nga Gonna prej Fri Apr 08, 2011 4:19 pm

Rreth orės 08,00 nė magjistralen Ferizaj –Kaēanik nė afėrsi tė punėtorisė “Dremjaku” nė Ferizaj ka ndodhur njė aksident komunikacioni me lėndime. Toger Agim Gashi, zėdhėnėsi i PK-sė pėr rajonin e Ferizajt, thotė se Njėsiti i Trafikut Rajonal tė Ferizajt ka dalė nė vendngjarje ku sipas hetimeve fillestare deri tek aksidenti ka ardhur kur ngasėsi i veturės ‘Mercedes’ me tabela KS (M/SH/K L.L. . vjeēar) ishte duke lėvizur nė drejtimin Ferizaj – Prishtinė, ku gjithashtu nė tė njėjtin drejtim ishte duke lėvizur edhe ēiklisti A.H. 52 vjeēar nga Ferizaj, i cili nė momentin e tejkalimit nga ana e vozitės tė automjetit,vozitėsi i biēikletės pėrnjėherė ka prerė rrugėn nė tė majtė dhe me ketė rast goditet me pjesėn e parė tė veturės, duke pėsuar lėndime tė rėnda trupore. Pas dėrgimit nė Emergjencėn nė Ferizaj, viktima ka ndėrruar jetė. Lidhur me rastin ėshtė njoftuar prokurori i Prokurorisė sė Qarkut-Prishtinė, me urdhrin e tij kufoma dėrgohet pėr obduksion nė Mjekėsinė Ligjore nė Prishtinė.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi