Nora Istrefi: Nuk e kam gjoksin si iljeta

Shko posht

Super Nora Istrefi: Nuk e kam gjoksin si iljeta

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 09, 2011 10:58 amKngtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, gjat nj interviste n Top Kosova Radioe pyetur pse nuk sht si iljeta, ajo ka thn sepse gjoksin nuk e ka si t saj.
Nora, gjat intervists ka theksuar se asaj do ti plqente ta cilsonin si nj kngtare q kndon bukur dhe jo pr pamjen e jashtme.
sht spekuluar se kngn e saj t fundit Nora nuk o njsoj ia ka kushtuar kngtares Genta Ismaili, por ajo e ka mohuar nj gj t till duke thn se t gjitha artistet i ka mike.
Gjithashtu kngtarja theksoi se nuk ka plane pr dasm dhe se partneri i sajRoberti sht nj person q e kupton si artist dhe nuk e pengon n kto ndryshime q ajo mundohet t sjell edhe me dukjen e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi