Noizy dhe Eni So Hot

Shko posht

Super Noizy dhe Eni So Hot

Mesazh nga Nora prej Sun Apr 10, 2011 7:03 amReperi nga Shqipria, Noizy dhe tinejxherja sensacionale Eni Koi kan lansuar kngn me klip So Hot.
Videoklipin e ka realizuar Supersonic Production, ndrsa ajo q e veon kt klip nga t tjert sht fakti se i ngjason nj filmi, pa pasur ndonj lidhshmri t madhe me tematikn e kngs.
Ky realizim i Noizyt vjen pas nj mungese n skenn televizive shqiptare, ndrsa ky lansim i hershm i ksaj knge verore mund t shihet si taktik pr ta shmangur konkurrencn para sezonit veror, kur dhe do t vrshohet industria muzikore nga krijimet

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Noizy dhe Eni So Hot

Mesazh nga Ditta prej Sun Apr 10, 2011 10:51 am

(y)(y) ♥♥

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi