Mete: Tė rikthejmė axhendėn e tė rinjve nė politikė

Shko poshtė

Super Mete: Tė rikthejmė axhendėn e tė rinjve nė politikė

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 10, 2011 8:12 am


Kryetari i Partisė G99 Ervin Mete tha tė shtunėn nė Lushnjė se 8 maji ėshtė momenti pėr tė ndryshuar klikėn e politikanėve qė sjellin keqmenaxhim tė vendit.
"Ēdo votė e njė tė riu qė nuk hidhet nė 8 maj ėshtė njė mundėsi e humbur pėr njė tė ardhme mė tė mirė. Ne duhet tė ngrejmė zėrin pėr atė qė na takon, tė bėjmė tė mundur qė axhenda e tė rinjve nė kėtė vend tė bėhet pjesė e axhendės sė politikės”, tha Mete.

Ervin Mete prezantoi pikat kryesore tė programit elektoral tė G99 ku bien nė sy iniciativat pėr tė mbėshtetur tė rinjtė nė fushėn e arsimit pėrmes biblitokės akademike, por dhe ide inovatore si inkubatorėt e biznesit, qė synojnė mbėshtetjen direkte tė sipėrmarjeve tė biznesit tė lanēuara dhe tė menaxhuara nga tė rinjtė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi