Milo hap fushatėn

Shko poshtė

Super Milo hap fushatėn

Mesazh nga D3M1 prej Sun Apr 10, 2011 11:12 am


Partia “Demokracia sociale” e Paskal Milos hapi tė dielėn fushatėn elektorale nė Tiranė, duke shpallur platformėn pėr kėto zgjedhje.
“Nuk mjafton vetėm fitorja plebishitare e opozitės nė 8 maj, por duhet hapur edhe rruga e ndryshimit tė pushtetit politik qendror pėrmes zgjedhjeve tė parakohshme parlamentare”, tha Milo. Nė kėto zgjedhje, PDS synon tė marrė 50 mijė vota dhe 300 kėshilltarė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi