Disa sugjerime pėr tė thėnė “jo”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Disa sugjerime pėr tė thėnė “jo”

Mesazh nga Ditta prej Sun Apr 10, 2011 11:44 am

Nė njė manifestim: Kur thua fjalėt “bastard” dhe “ka marrė fund”
shikoje drejt e nė sy, ” lufto” pėr kauzėn tėnde personale. Nė njė
ceremoni mortore: “E shikon, ēdo gjė e ka njė fund dhe lidhja jonė nuk
funksionon ashtu siē duhet…” Nė diskotekė, apo restorant: “Tė pėlqen ajo
biondja atje? Po, ėshtė gruaja perfekte pėr ty”. Nė njė bar, nė vendin
ku shihen disa adoleshentė dhe njė ēift i moshuar: “Jemi tepėr tė rinj
pėr t’u sjellė si dy pleq”
Fjalėt pėrgatit me kujdes fjalimin tėnd: “Ti je ai tip burri tė cilin
unė e kam ėndėrruar qė tė kaloj jetėn me tė. Por pėr mua ėshtė shumė
shpejt: nuk ndihem gati pėr njė lidhje kaq tė ngathėt”. “Uau, ishte
vėrtet fantastike tė kaloje natėn me ty. Jo me tė vėrtet, je padyshim
ndėr meshkujt mė tė mirė qė kam patur. Jam e sigurt qė do tė rishikohemi
pėrsėri nė tė ardhmen, kam dhe numrin tėnd tė celularit”.“E di qė je
tamam tipi i preferuar i mikes time…? Ajo ėshtė njė bombė e vėrtetė dhe
jam e sigurt qė do tė shkonit shumė bashkė. Ja ku e ke dhe numrin e
celularit tė saj”. “Pėr njė periudhė 10 vjeēare, kur ti tė kesh mėsuar
si tė gatuash, si tė rregullosh banesėn tėnde dhe tė kesh argumente tė
tjera bisede pėrveē futbollit, mund tė bėhesh burri ideal qė unė kėrkoj.
Si thua do tė caktojmė njė takim”? “Nuk ndihem nė lartėsinė e duhur pėr
njė lidhje me njė burrė si ty: Je tepėr perfekt pėr mua”.
Dinakėritė, nuk do tė lėndosh krenarinė e tij? Ke frikė nga reagimi i
tij? Le ta marrė ai iniciativėn. Ja sesi: Nė piceri, ngrihu nė kėmbė
pasi tė kanė sjellė porosinė dhe fillo tė ankohesh me zė tė lartė.
Tregoji pėr mėkatin mė tė shėmtuar qė ti ke kryer nė jetėn tėnde. Thuaji
babait tėnd tė caktojė njė takim me babain e tij dhe nė qendėr tė
bisedės tė jenė temat mbi moralin dhe gjendjen financiare tė “dhėndrit”
tė ardhshėm. Ftoje nė njė nga qendrat kulturore dhe bėje pjesė tė njė
debati nė tė cilin ai do tė ndihet krejtėsisht injorant. Lotėt,
lunksionale nė njė skenė ndarjeje ėshtė dhe efekti i pėrlotjes. Ėshtė
njė nga armėt mė tė forta femėrore qė nuk del kurrė nga moda dhe i
demonstron mashkullit qė kjo ngjarje tė turbullon. Por kujdes mos e
tepro, mos e bėj shumė tragjike.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi