far i trheq meshkujt tek femrat

Shko posht

Super far i trheq meshkujt tek femrat

Mesazh nga Ditta prej Sun Apr 10, 2011 11:45 am


Prgatitje t gjata prpara pasqyrs dhe or t tra duke menduar se
far do t thon. Kjo i ka ndodhur pothuajse do vajze prpara nj
takimi me nj djal interesant.
Megjithat, sipas doktorit Paul Dobransky, psikolog dhe ekspert i
marrdhnieve njerzore n Universitetin e Harvardit, komunikimi nuk
sht aspak i rndsishm n prballjen e par me nj mashkull.

Sipas tij, n pes minutat e para t nj takimi, nj mashkull nuk
arrin t mendoj pr asgj tjetr prvese paraqitjen fizike, ndrsa
sex-apeal sht jashtzakonisht i fuqishm.

Pas ktij impakti, przgjedhja m pas bhet selektive. Sipas
stuadimit t tij, midis tipareve dytsore t muara m shum tek nj
femr jan e qeshura e saj, stili i veshjes apo sensi i humorit.

Studimi i tij nxorri n drit edhe disa t dhna t tjera t
pabesueshme, si fakti q flokt luajn nj rol kryesor n trheqjen
seksuale t meshkujve.

Kshtu, shumica e tyre jan shprehur se volume dhe shklqimi i
flokve luajn nj rol thelbsor n vlersimin q krijon impakti
fillestar

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: far i trheq meshkujt tek femrat

Mesazh nga Gonna prej Sun Apr 10, 2011 12:38 pm

OSht fakt qe kto sene e bojn femnen shum terheqse edhe osht mir mu dok elegante po ma e rencishme osht ndjenja shpirtrore

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi