Fytyra...!!

Shko posht

Super Fytyra...!!

Mesazh nga Ditta prej Sun Apr 10, 2011 11:52 amPastrojeni rrnjsisht fytyrn tuaj me krem t leht q e heq grimin dhe
papastrtin. Pastaj fshijeni me leck basme ose prej pambuku dhe
lyhuni me yndyr ushqyese. Yndyra e bajames sht m e prshtatshme pr
lkur t that, ndrkaq yndyra e kokrrave t kaave prgjigjet pr
plagt nga aknet.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi