Drenusha pozon e zhveshur

Shko posht

Super Drenusha pozon e zhveshur

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 11, 2011 6:27 amDrenusha Latifi, kto dit sht prezente me klipin m t ri t kngs Aspak.
Ndryshe nga klipi i parafundit q Drenusha shfaqet e mbuluar me gjethe n gjoks, n kt klip Drenusha shfaqet shum glamuroze dhe elegante, si dhe me nj grim t hatashm si yjet botrore.
Kngtarja ka theksuar se tashm i sht futur seriozisht muziks, duke ln mnjan edhe modelimin pr shkak t kushteve n t cilat po ecn kjo fush n Kosov dhe po realizon m shum klipe t shtrenjta.
Knga e fundit Aspak ka nj tematik q u dedikohet meshkujve t cilt nuk jan besnik ndaj femrave.
Drenusha, prve ktij klipi, sht duke realizuar edhe nj tjetr klip, por kt radh n Shqipri do jet nj kng me klip m ekstravagant, pasi tani ashtu e krkon publiku dhe tregu muzikor. Kngtarja ka realizuar edhe nj set me foto shum provokuese n t cilat shfaqet e zhveshur, me gjoks t mbuluar me flokt e saj.
Fotoja sht realizuar n studio t fotografit Arton Humolli, ndrsa Panorama plus e ka siguruar ekskluzivisht pr lexuesit e saj. Shijojeni bukurin! e Drenushs

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Drenusha pozon e zhveshur

Mesazh nga Lim-On prej Mon Apr 11, 2011 8:26 am

Skoka krejt e zhveshme i paska flokt hehehe :P:P

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi