Shpton fmijn, zbulon se sht djali i vet

Shko posht

Super Shpton fmijn, zbulon se sht djali i vet

Mesazh nga Nora prej Mon Apr 11, 2011 6:29 amNj grua n Venecia, ka qen e vetmja q ka reaguar, kur ka par q nj e moshuar me nipin e vet kan rn n uj.
Ajo sht hedhur dhe ka mundur q t shptoj fmijn 3-vjear. Ajo sht habitur kur ka par se fmija q shptoi ka qen pikrisht djali i vet. Rastsi e uditshme, por q lejoi nnn t shptonte djalin e vet nga mbytja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi