Nė pranverė nuk qelin vetėm lulet, qelet edhe seksi

Shko poshtė

Super Nė pranverė nuk qelin vetėm lulet, qelet edhe seksi

Mesazh nga Lim-On prej Mon Apr 11, 2011 8:48 amMe kalimin e
kohės natyra ėshtė bėrė pjesė e pa ndashme e ēifteve e cila po i mbush
me ajėr tė pastėr dhe po ju ngre adrenalinėn dhe epshin pėr seks.

Janė disa
mėnyra pėr tė pasur marrėdhėnie seksuale jashtė (nė ambient tė hapur)
pėr tė shijuar njė mėnyrė diskrete nė fillim tė pranverės me motin e
ngrohtė duke provuar “lojėra” tė reja.

Rregullat kur jeni vetėm

Pėr njė
aventurė nė kėtė drejtim duhet tė keni veshje tė pėrshtatshme (tė
rehatshme), duke i lėnė tė brendshmet nė shtėpi, zinxhirėt e qafės dhe
tė mos vishni pantallona por njė fustan qė “puna” tė kryhet me lehtė. Do
tė ju hynė nė punė njė batanije nėse ka nevojė tė shtriheni dhe lėngje
pėr tė pirė.

Kur jeni nė makinėEdhe pse
ndenjėset e pasme tė njė makine ofrojnė komoditet mė tė madh, disa ēifte
nuk kanė kohė tė dalin prapa por “punėt” i kryejnė tek karriget e para.
Seksi nė makinė ėshtė shumė erotik dhe tė zgjon kujtimin e pėrvojės sė
parė seksuale (psh. Nė WC e shkollės kur e keni kryer atė punėn shpejt e
shpejt), dhe shumė lehtė ti heq qafe tė gjitha energjitė qė keni pasur
nė adoleshencė.

Duke u mbėshtetur nė njė druKy pozicion
ėshtė hartuar nė mėnyrė qė ajo tė mbėshtetet nė pemė dhe kėmbėt e saja
tė jenė tė drejtuara nga ti (si nė formė rrethi). Nė qoftė se kjo ėshtė e
vėshtirė pėr tu realizuar, atėherė njėrėn kėmbė tė saj ule nė dysheme
dhe tjetrėn mbaja ti – dhe fillo “punėn”. Mbani mend, nė kėtė pozicion
nuk mund tė keni shumė komditet, ka kufizime teknike.

Nė piknikKur shkoni
nė njė park pėr piknik merreni njė batanije me veti dhe atė vend
kthejeni nga pikniku nė veprim tė nxehtė (mendojeni sikur po hani nga
njė ėmbėlsirė).
Tė gjitha pozicionet janė ideale pėr tė dytė, dhe shumė veta thonė se seksi nė natyrė ėshtė ideal

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi