Rama: Qeveria stimuloi rritjen e mimit t buks

Shko posht

Super Rama: Qeveria stimuloi rritjen e mimit t buks

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 11, 2011 10:26 am


Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, iu prgjigj t hnn akuzave t Lulzim Bashs, kandidati i mazhorancs, n lidhje me rritjen e mimeve n treg.
Rama tha n takimin me qytetar n zonn e tregut am, se qytetart paguajn vetm 5.500 lek taksa n bashki. Por sht qeveria ajo q me rritjen e mimit t energjis, ujit, ka stimuluar rritjen e mimit t buks, tha kryetari i opozits.

Basha premtoi nj dit m par uljen e taksave pr t stabilizuar mimet n treg dhe akuzoi bashkin, se ka rritur mimet prmes taksave t larta q ka vendosur.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi