Aktivistėt katolikė kundėr kėngės sė Lady Gagas

Shko poshtė

Super Aktivistėt katolikė kundėr kėngės sė Lady Gagas

Mesazh nga Ditta prej Mon Apr 11, 2011 11:15 amLos Angeles, 11 prill - Lady Gaga ėshtė vėnė nė shėnjestėr tė
aktivistėve pėr tė drejtat e katolikėve, me akuzat se ajo po e
shfrytėzon nė mėnyrė tė pahijshme imazhin religjioz. Kėngėtarja flet pėr
Biblėn nė kėngėn e re, nė tė cilėn ajo e ka rolin e Maria Magdalenės,
ndėrsa aktori Norman Reedus atė tė Jezusit. Videoklipi pritet tė
promovohet nė fund tė muajit, por ai tashmė ka hasur nė kritikat e
kishave katolike dhe tė aktivistėve pėr tė drejtat e njeriut. “Kjo
ėshtė shokuese...Lady Gaga tenton t’i shokojė katolikėt dhe tė
krishterėt nė pėrgjithėsi. Ajo tashmė e ka shndėrruar veten nė
karikaturė. Ajo tenton qė me anė tė idiotizmit pėr tė krishterėt tė
mbulojė paraqitjet e saj tė pa talentuara dhe tė mėrzitshme”, ka thėnė
Bill Donohue, president i organizatės pėr tė drejtat e njeriut.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi