Vajza q nuk ka lar dhmbt q 10 vjet

Shko posht

Super Vajza q nuk ka lar dhmbt q 10 vjet

Mesazh nga Ditta prej Mon Apr 11, 2011 11:24 am


Njzetvjearja Ji Hyun Ji pr her t fundit ka lar dhmbt kur ishte
vajz, dhe as ather nuk i kishte lar vet, por n kt i ndihmoi e
ma.
Edhe pse Ji Hyun Ji nuk ka lar dhmbt q 10 vjet, fjala sht
pr nj vajz trheqse, e cila fal zakoneve t saj t uditshme do t
paraqitet n emisionin e njohur televiziv Virusi nga Marsi, i cili
shfaqet n kanalin jugkorean tvN.
N fund t emisionit n t cilin
do t paraqitet Ji Hyun Ji, do t marrin pjes edhe dentistt, t cilt
do t japin mendimin e tyre pr dhmbt e vajzs, transmetojn
agjencit.
Nuk e kuptoj pse njerzit pastrojn dhmbt. Nuk sht
se njerzit shikohen n goj. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron
dhmbt, ka thn Ji Hyun Ji.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi