Fytyra e jezusit n trupin e drurit

Shko posht

Super Fytyra e jezusit n trupin e drurit

Mesazh nga D3M1 prej Mon Apr 11, 2011 12:04 pm


Fytyra e Jezusit sht paraqitur n trupin e nj peme t prer trthorazi. Pronarja e trupit, Mel Robertson, e quan at trupi i shenjt dhe thot se do ta mbaj at si hajmali pr fat t mir.
Megjithat ajo pranon se nuk i ka sjell fat ende, por shpreson se nj dit fati do ti buzqesh.

Prifti lokal, i cili ka par fotografin ka mbetur pa fjal. Ai mendon se sht i mrekullueshm, thot Robertson.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi