Adelina Tahiri dhe sjellja prej llastise

Shko posht

Super Adelina Tahiri dhe sjellja prej llastise

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 12, 2011 5:29 amAdelina Tahiri,kngtarja shum e dashur nga Maqedonia, vjen sot n Bluetooth prmes ksaj fotoje, n t ciln shfaqet m llastic se kurr, ndonse vet asaj si plqen ta cilsojn t till.
Adelina s fundmi ka ardhur pr publikun me kngn e saj m t reBad boy dhe gjat javs s shkuar sht br pjes e reality show-t Vip Shpija si mbretresh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi