Vip shpija, Qetsori akuzon Berkanin se vjedh kng

Shko posht

Super Vip shpija, Qetsori akuzon Berkanin se vjedh kng

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 12, 2011 5:33 amM 1 prill ka filluar spektakli me vipa Vip shpija, edicioni i dyt. Mes shum banorve nga Kosova e Maqedonia, pjesmarrs jan edhe Qetsori, si dhe Bertina Mehmeti nga edicionet e Big Brother. N vazhdim do ju sjellim disa thnie t banorve VIP n ditt e para t tyre si konkurrent.

Jan plot 48 dit q personazhet e njohur do jetojn n kushte izolimi, si dhe nj koh e mjaftueshme pr t kuptuar dika m shum rreth perosnalitetit t tyre, duke shpresuar q t mos ket debate si vitin e kaluar q degjeneruan gati n dhun fizike. Publiku mund t ndjek si argtohen brenda shtpis Mc Kresha, Rovena Stefa, Ardit Stafaj, Adelina Tahiri, Qetsori, Elida Shasivari, Berkani, Fjolla Morina, Xuxi, Bertina e shum t tjer. Ditt n vazhdim pr nj koh t shkurtr pritet t futen dhe Zajmina Vasjari, Ingrid Gjoni e Mariza Ikonomi

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi