72-vjear me dy binjak

Shko posht

Super 72-vjear me dy binjak

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 12, 2011 5:49 am

Babai m i vjetr i binjakve n Britani pati nj fmij tjetr n moshn 72 vje dhe ai thot se dshiron fmij edhe m shum.Richard Roden tani sht nj baba i 13 fmijve, pasi gruaja e tij, 26-vjeare Lisa lindi nj vajz t quajtur Madison, muajin e kaluar.

M pak se dy vjet m par, ish-saldatori u b njeriu m i vjetr me binjakt, kur partnerja e tij e re lindi Emily dhe Ruby.

T tre fmijt e iftit ishin konceptuar natyrshm dhe gjyshi Richard thot se ai asnjher nuk ka marr viagra.
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi