Kung Fu mjeshtri ngre pesha me qepalln e syrit

Shko posht

Super Kung Fu mjeshtri ngre pesha me qepalln e syrit

Mesazh nga D3M1 prej Tue Apr 12, 2011 9:55 am


Nuk sht iluzion optik Feng Hu vrtet ngul nj gjilpr eliku n qepalln e syrit dhe ngre pesha me t.
Mjeshtri i Kung Fus nga Luoyang, provinca Henan e Kins, filloi ti performoj shoun e tij pasi kaloi dekada t tra duke studiuar teknikat e kontrollit t dhimbjes si pjes e strvitjeve t tij t kung fus.

Feng, t cilit i plqen t ngrej e t rrotulloj kova me uj nga syri i tij, thot: Un mund t orientoj energjin e trupit pr ti br pjest e trupit tim q ti harrojn nervat dhe ato m nuk dhmbin ose dmtohen. Njerzit mendojn se kjo sht magji por sht vetm vite e vite pun e strvitje.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi