E dashura e Ronaldos shnon gol

Shko posht

Super E dashura e Ronaldos shnon gol

Mesazh nga Nora prej Tue Apr 12, 2011 8:21 pmE dashura e Cristiano Ronaldo-s, modelja Irina Shayk, realizoi nj gol t shklqyer, ndrsa u publikuan fotografit e saj si vajza koopertin e Sports Illustrated 2011.
Rusja u zgjodh fituese midis dhjet modeleve m t pashme n bot dhe n imazhet e botuara, kuptohet lehtsisht prse ishte n gjendje t renditej e para.
Me linja perfekte dhe nj pamje t mrekullueshme, mund t thuhet se Shayk realizoi nj gol duke qndruar n vend, dika t ciln i dashuri i saj fitues i Topit t Art nuk sht ende n gjendja ta bj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi