Rozana Radi do nj mashkull t mir n krah

Shko posht

Super Rozana Radi do nj mashkull t mir n krah

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 13, 2011 5:42 amRozana Radi sht nj femr q i ka provuar shume gjini artistike aktore, kngtare, prezantuese dhe autore e shquar tekstesh.
N t gjitha kto gjini arti ajo ka shprehur talentin e saj t rrall. Nisur nga ky talent, ajo aktualisht sht nj ndr femrat m t njohura n Shqipri.
Ajo shnon vazhdimisht suksese n jetn profesionale, megjithat nuk ka pasur akoma sukses n przgjedhjen e nj mashkulli, me te cilin do ta kaloj jetn.
N nj interviste pr mediet shqiptare, kngtarja ka br t ditur se ndrra q akoma nuk e ka realizuar sht t ket nj mashkull t mir n krah.
E pyetur rreth cilsive q ai do t duhej t ket, Rozana sht: E para dhe m kryesorja sht t m bj t ndihem femr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi