Rihanna ndryshon srish pamjen

Shko posht

Super Rihanna ndryshon srish pamjen

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 13, 2011 5:55 amNdryshimi i pamjes sht shndrruar pr Rihanna-n nj normalitet i ngjashm me ndryshimin e veshjes, ndrsa tashm ajo u prezantua n publik me nj prerje t re floksh.
Gjat javve t fundit, ajo ishte br protagoniste e disa ndryshimeve t tilla. Rihanna, e cila bri buj nprmjet flokve si shkurre t kuqe, u fotografua n daljen nga nj restorant italian n Los Anxhelos me flok t shkurtr dhe t shkatrruar.
Ajo q nuk ka ndryshuar sht ngjyra e kuqrremt, e cila vazhdon t mbetet n kokn e 23-vjeares.
Megjithat, duke gjykuar nga precedentt e saj, edhe kjo do t ndryshoj shum shpejt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi