Alkooli frymzim pr Florin

Shko posht

Super Alkooli frymzim pr Florin

Mesazh nga Nora prej Wed Apr 13, 2011 5:55 amGjat nj interviste pr mediat shqiptare, kngtari dhe kompozitori nga Shqipria, Flori Mumajesi, ka pohuar se frymzimi kryesor n krijimet e reja t tij jan birrat.
Duket se nga krijimi n krijim, shfaqesh gjithnj me gjetje. far t frymzon n kt realitet pr t qen kaq produktiv?, ka qen pyetja e Panorama Plus pr kngtarin.
Birrat!, ka thn Flori duke qeshur, pr t prmirsuar shpejt: M frymzon puna.
Flori, i cili sht i njohur pr nxjerrjen e kngtareve t reja n sken me krijimet e tij, s fundi ka bashkpunuar me nj vajz rome, Gena, pr t krijuar kngn Tallava me t ciln sht pjesmarrs n Top Fest 8.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi