Edhe politikanėt janė njerėz!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Edhe politikanėt janė njerėz!

Mesazh nga Lim-On prej Wed Apr 13, 2011 7:51 am

Edhe pse nganjėherė nuk na duket ashtu, edhe politikanėt janė
njerėz si ne nga kockat dhe mishi. Kėtė e dėshmoi tė hėnėn edhe njė
deputet i parlamentit nė Indonezi, Arifinto anėtar i Partisė sė
Progresit Islamik, i cili u kap duke shikuar pornografi nė kompjuterin e
tij gjatė seancės parlamentare.
Situata u bė edhe mė
interesante pasi mu kjo parti miratoi ligjin i cili ndalon ēdo formė tė
pornografisė, shikimit ose xhirimit. Me tu publikuar kjo fotografi nė
media, Arifinto dha dorėheqje.
Ai tha se edhe ai ėshtė njeri qė nuk mund tė pėrmbahet gjithmonė dhe
nė partinė e tij ka hasur nė mirėkuptim. Nuk mėrzitet fort se do tė
dėnohet, edhe pse nė Indonezi ėshtė praktikė njė gjė e tillė.
Ylli i filmit i kėtij vendi, Nazil Irham, u dėnua me tre vjet e gjysmė burg pasi xhirimi shtėpiak i saj u publikua nė internet.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 27
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi