Shqipri: Topi i fton partit politike ti ulin tensionet

Shko posht

Super Shqipri: Topi i fton partit politike ti ulin tensionet

Mesazh nga Lim-On prej Wed Apr 13, 2011 7:57 am


Presidenti i Shqipris, Bamir Topi,
ka krkuar sot nga partit politike, q ti ulin tonet dhe ti
respektojn rregullat demokratike, para zgjedhjeve lokale m 8 maj.

I
ftoj partit politike q ti shmangin tensionet, ta ulin tonin e
diskursit t tyre t dhunshm, q ishte reflektuar n akte t dhunshme
t mbshtetsve t tyre, tha zoti Topi, nprmjet nj kumtese.

N
fushatn e tensionuar zgjedhore sht par se si partit prplasen pr
hapsira publike pr ti vendosur flamujt dhe pankartat e tyre. Kjo ka
uar n disa incidente n mbar Shqiprin.

Zgjedhjet lokale m 8 maj monitorohen nga m se 400 vzhgues t jashtm dhe vends.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi