Video: Shikojeni se si Lady Gaga e puth tokn (rrzohet n mes t skens)

Shko posht

Super Video: Shikojeni se si Lady Gaga e puth tokn (rrzohet n mes t skens)

Mesazh nga Lim-On prej Wed Apr 13, 2011 8:02 am

Lady Gaga, njra nga kngtaret m t njohura n bot, gjat nj koncerti n Houston e ka prjetuar nj fatkeqsi.

Kur ajo hip
mbi piano (njrn kmb n piano e tjetrn mbi karrige) i rrshqet
kmba dhe rrzohet me kok n tok, por pa hezitim ajo u ngrit dhe
vazhdoi koncertin sikur nuk kishte ndodhur asgj.
Gjat fatkeqsis ajo ishte duke e knduar kngn "You and I".

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi